Koniec roku szkolnego i wakacje!!!2 dni temu1 minut(y) czytaniaDziś koniec roku szkolnego! Wszystkim podopiecznym naszego centrum serdecznie gratulujemy sukcesów w nauce i życzymy udanych wakacji oraz zasłużonego wypoczynku!
Komentarze